MENU č. 6
K L A S I C K Ý  S E X

Toto je jediné moje menu,  jehož součástí je i sex se mnou. Dlouho jsem se bránila přidat do své nabídky i klasický sex, ale jak už jsem uvedla ve svém profilu, tak asi už potřebuji vybít více adrenalin a dobít více endorfinu. Teď už vím proč se říká "Nikdy neřikej nikdy".


Mám ale zájem jen o muže, kteří nehledají jen nějakou rychlovku s nezkušenou studentkou, kterým nevadí sáhnout trochu hlouběji do kapsy a chtěji si opravdu užít s příjemnou a inteligentní ženou na úrovni (za kterou se neskromně považuji) nebo strávit s ní příjemnou noc nebo několik hodin plných sexu při svíčkách a posezením u dobrého vína. Vzrušují a přitahují mě úspěšní muži a vzrušuje mě sex s nimi, ten pocit, že jsou ochotni za sex se mnou zaplatit pár tisíc. Ten pocit , který mě pak motivuje jim dokázat, že za ty utracené peníze stojím. Píšu otevřeně, že nemám zájem o muže, co za noc stihnou tři laciné priváty a jde jim jen o další zápis do deníčku. Tak pokud patříš do té první skupiny, zavolej mi a domluvíme si společnou hodinu, dvě, celou noc nebo alespoň těch pár společných minut.  Při objednávkách na celou noc se můžeme sejít buď přímo u mě nebo pro mě pošli taxi a můžeme spolu předtím zajít někam na večeři nebo na skleničku. Vždy se pak ale jede ke mě na byt, do hotelů, ať už hodinových nebo těch normálních určitě nechodím, nikdy nechodím tam, kde to neznám, ráda se budím ve své posteli, takže vždy jen ke mě.

 

A co ti mohu nabídnout? Dělám jen to, co mě baví, ale zase máš se mnou jistotu, že co dělám si opravdu taky užívám! Takže ti nabízím společnou koupel, orálek s ochranou, masáž penisu s oddalováním orgasmu, klasický sex s ochranou ve všech polohách, neomezený počet vyvrcholení, líbání, 69, vyvrcholení na mě, masáž prostaty, piss (já na tebe), footjob, footfetish, erotickou i relaxační masáž, silonky, podpatky, kozačky, prádélko a obleční podle tvého přání. Chceš přelétavou letušku, starostlivou zdravotní sestřičku, cudnou jeptišku, přísnou policajtku, ochotnou pokojskou, poslušnou sekretářku nebo dominantní Paní? Můžeme se domluvit, kdo tě má uvítat. Nebo máš jinou představu? Análek bohužel nedělám, mám moc malou prdelku, tak bych si ho neužila a i já si to chci také užít! Mám ráda i submisivní muže, sama ráda střídát role od mírně dominantní až po mírně submisivní. U schůzky od 1 hodiny a více vše, co uvádím už je bez dalších příplatků.

 

Moje odměny:

30 minut                             2.000 Kč - 

1 hodina                             3.000 Kč
2 hodiny                             5.000 Kč
3 hodiny                             7.000 Kč 
celá noc (8 hodin)            12.000 Kč

Příplatky:

vyvrcholení na tělo: +300 Kč

pissing (já na tebe): +500 Kč

masáž vnitřní prostaty: + 300 Kč