SEX ZASE TROCHU JINAK!

Už tě nebaví někdy ty unavené nebo nesympatické slečny na privátech, které často vypadají jinak než jsi si představoval.? Nebo už tě nebaví ty věčné diskuze o příplatcích? Chceš opravdu jen zrelaxovat, aniž by si musel slečně dokazovatjaký jaký jsi milenec? Nebo si už prostě vyzkoušel

v sexu úpně všechno a hledáš opravdu něco zcela nového?

 

Přijd si vyzkoušet sex s dokonalou silikonou slečnou. Vše je velmi diskrétní, strávíš s ní svůj čas v soukromém bytě v Hostivaři, kde budeš po celou dobu opravdu jen ty a ona. Při využití diskrétní metody platby se dokonce nemusíš ani s nikým potkat, prostě si odemkneš byt, kde na tebe už bude čekat připravená slečna a při svém odchodu nechaš klíče na stole.

 

Jsou to opravdu dokonalé silikonové slečny z těch nejlepších a nejjemnějších materiálů, opravdu jako živé. Jsou atraktivní, o ničem nediskutují. Ty budeš dodržovat jen daná pravidla, ale jinak si s nimi můžeš dělat, co chceš, Můžeš je líbat, lízat, můžeš jim ho strkat do pusinky, do kundičky nebo i do prdelky. Z hygienických dotazů ale vše s kondomem, ale to určitě chápeš. A to vše v rámci času, na který si je objednáš tolikrát, kolikrát to zvládneš. 

Tak pokud tě láká zkusit si sex s krásnou silikonovou, atraktivní slečnou, která na nic neříká ne a to bez pocitu špatného svědomí nevěry, tak se k některé z nich objednej.

O bližší informace si můžete napsat na monfasgirls@monikafastidiosa.com nebo přes whatsapp na čísle +420 776808477.