O MĚ
Erotické masáže
Společná koupel
Erotická masáž celého těla
Nuru masáž
Masáž penisu s oddalováním
Služby v mém autě
Orál s ochranou
Handjob
Footjob
Footfetish
Nadstandartní služby
Líbání
Výstřik na tělo
Piss (já na tebe)
Masáž prostaty
Masáž footjob a footfetish
Ryclý relax (orál, handjob, footjob)

Věk: 39 let

Znamení : Vodnář

Výška: 168 cm

Váha: 54 kg

Barva vlasů: blond

Barva očí: modrá

Prsa: pevná, vel. 3

Orientace: bisexuální

 

Nejčastější otázka, kterou od svým klientů slyším, je proč někdo jako já něco takového dělá. Každý za touto prací vidí jen zoufalství někoho, kdo se tímto způsobem snaží urvat nějakou tu korunu, málokdo zajde ve svém uvažování dál. Tak já jsem živým důkazem toho, že to může mít taky zcela jiné důvody. Na vysoké škole jsem určitě nepatřila mezi hodné holky. Pak jsem ale začala hned podnikat, na nic jiného nebylo moc času, trocha toho adrenalinu jsem vybila v modelingu, kterému jsem se současně věnovala, nafotila nějaké akty, což mě baví dodnes, ale kromě firemních večírků a schůzek s klienty jsem nic dalšího nestíhala.

 

Dnes je mi 39 let, mám malou, ale slušně prosperující firmu, která už běží víceméně sama a najednou jsem zjistila, že se po většinu dne nudím. Nejsem žádná puritánka, mám ráda muže i ženy, ráda nosím vysoké podpatky, silonky, prostě jsem ráda sexy, Představa poskytovat erotickéslužbu cizím mužům mě vždycky vzrušovala a vím, že vzrušuje hodně žen, ale nikdy neseberou odvahu něco takového zkusit. Nejsem ten typ, který chce v sedmdesáti litovat toho, že měl něco jen ve svých představách, ale nikdy to neudělal. Dnes si ten adrenalin každý den prožívám, zvědavost, jestli přijede mladý nervózní kluk nebo někdy stejně nervózní starší pán mě vzrušuje. Často si lidé myslí, že když je něco moc laciné, nemůže to být dobré nebo kvalitní, ostatně mám tento předsudek někdy i já, ale ona je to ve skutečnosti pravda.

 

Druhá nejčastější otázka, kterou slyším, proč někdo jako já dělá něco takového tedy za peníze. Odpověď je prostá, ve svém "lepším" životě podnikám pro peníze, mám je ráda, ráda si kupuji hezké věci, ráda cestuji, peníze opravdu do jisté míry osvobozují, zadarmo to dělat nebudu, popíralo by to smysl toho, proč jsem začala služby pro muže poskytovat, jsou s tím spojené i určité náklady. 
To, co dělám absolutně uspokojuje moji touhu po adrenalinu, chtěla jsem si zkusit, zda se dokážu seberealizovat i v nejstarším řemesle na světě a třeba tam přinést i nějaký nový nápad.


Tak pokud tě něco z toho zaujalo a neotrávilo, tak tě ráda poznám.